5 додатоци за коса инспирирани од 90-тите што можете да ги носите на плажа

5 додатоци за коса инспирирани од 90-тите што можете да ги носите на плажа

Потрудете се секој ден од ова лето да ви биде забавен и поинаков, а овие додатоци ќе ви помогнат да успеете во тоа.

1. Спортска капа

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

2. Мониста за коса

3. Големи пластични шноли

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

4. Марами

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NNENNA (@nnennaechem)

5. Ленти за коса

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexis Foreman (@alexisforeman)

Погледнете ги овие 20 идеи за летен маникир што ќе сакате да ги копирате.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар