5 бои на чанти што ќе бидат во тренд оваа пролет

5 бои на чанти што ќе бидат во тренд оваа пролет

Конечно се ближи крајот крајот на зимата, па време е да го пренасочите фокусот од џемперите и палтата на шарените чанти. Ако ги следите модните дизајнери на социјалните мрежи, веќе знаете оваа сезона чантите доаѓаат во најразновидни форми и се повеќе личат на мали ремек-дела.

Минатогодишниот тренд на пастелни бои на додатоци сега е заменет со интензивни, впечатливи нијанси. Пронајдете ја бојата што најмногу одговара на вашата гардероба и направете ја секоја комбинација на облека уште повпечатлива.

1. Зелена

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justine (@justinecricket)

2. Жолта

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JW PEI (@jwpei_official)

3. Розова

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WANDLER (@wandler)

4. Црвена

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝓜𝓔𝓓𝓔𝓐 (@medeasisters)

5. Портокалова

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maison Muguet (@maison_muguet)

Прочитајте кој модел на здолниште ќе доминира оваа пролет.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар