4 парчиња облека што парижанките ги носат со фармерки и секогаш изгледаат модерно

4 парчиња облека што парижанките ги носат со фармерки и секогаш изгледаат модерно

Фармерките им се омилено парче на многу љубители на модата, а парижанките лесно ги вклопуваат во модерни комбинации што веднаш ќе посакате да ги копирате. Практичноста и удобноста се одлики на нивниот препознатлив стил, но на секси и женствен начин. Парижанките ги носат фармерките на неколку вообичаени начини:

Фармерки и тренди топ

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Фармерки и класична бела кошула

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Фармерки и сако

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Фармерки и впечатлива блуза

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marissa Cox (@ruerodier)

Погледнете ја оваа совршена комбинација за рана пролет – плетен елек и кожени панталони.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар