Французинките откриваат 8 комбинации што ќе бидат во тренд оваа есен

Французинките откриваат 8 комбинации што ќе бидат во тренд оваа есен

Кога станува збор за трендовите, можеме да кажеме дека Французите се најдобри во откривањето на првите водечки трендови. Во продолжение погледнете како ќе се облекуваме оваа есен.

1. Комбинезон, ролка и чизми

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellie (@slipintostyle)

2. Блејзер, здолниште и чизми до глужд

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Franny (@frannfyne)

3. Капут, плетен фустан и чизми

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adenorah ♏️ (@annelauremais)

4. Кардиган, ремен и фармерки

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeanne 💋 (@jeannedamas)

5. Џемпер, молив-здолниште и чанта

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sya❤️‍🔥 (@syanalaniyan)

6. Кожа

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loïcka Grâce (@thevisuelofgrace)

7. Кошула со јака, плетен топ и фармерки

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anne-Victoire Lefevre (@vikilefevre)

8. Блејзер, кошула и шорцови

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Camille Charriere (@camillecharriere)

Погледнете кои се најдобрите шешири за ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар