Ова се најдобрите шешири за ова лето

Ова се најдобрите шешири за ова лето

Веројатно знаете дека шеширите не се само моден додаток, туку имаат и функција да нè штитат од сонцето и штетното УВ-зрачење, па зошто да не се комбинира убавото со корисното? Во продолжение прочитајте какви шешири ќе се носат оваа сезона.

Шешир-капа

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hee-jungggggg (@j______by)

Необични шешири

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea Tincu (@andreatincu)

Безвременска класика

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ ŠEŠIR (@mojsesir)

Модерни шешири

Каубојски шешири

Мини шешири

Макси шешири

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Cowan (@emma_c_fsn)

Макси шешири со необичен дизајн

 

View this post on Instagram

 

A post shared by La Marina Store (@lamarinastore)

Погледнете ги овие 5 модерни фризури што ќе сакате да ги пробате ова лето.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар