Трактор кој црта по песочни плажи

Шведската артистка Гунила Клингберг од обичен трактор направила интересна машина која црта по песочни плажи. Покрај тоа што убаво ги рамни песочните плажи, овој трактор црта комплексен шаблон, со кој плажата добива посебен изглед.Трактор кој црта по песочни плажи Трактор кој црта по песочни плажи Трактор кој црта по песочни плажи Трактор кој црта по песочни плажи


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар