„Те сакам“ кажано на холивудски начин

„Те сакам“ кажано на холивудски начин

Љубовта била и ќе остане вечна инспирација за филмските режисери. „Те сакам“, „те сакам повеќе од мојот живот“, „те сакам зајченце мое, „ти си жената на мојот живот“, „не сум паметен човек, но знам што е љубов“, „ти си единствената жена за мене“, се само мал дел од слатките реплики на познатите холивудски филмови.

„Те сакам“ кажано на холивудски начин

Во ова видео се спакувани романтични изјави од дури 95 филмови. Можеби ќе го препознаете вашиот омилен филм и токму ова видео ќе биде причина за повторно да се препуштите и да уживате во романтична атмосфера.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

  1. Manu Reply

    Ima uste mnogu romanticni filmovi koi ne se staveni ama…Ne mozeme site da gi stavime vo edno video.

Остави коментар