Најинтересните реклами за пиво

Погледнете ги најинтересните реклами за пиво, меѓу кои има и забранети.

Најинтересните реклами за пиво

Како пивото ги прави жените поубави? (забранета реклама)

Чувството кога ќе се заглавите во лифт со згодна женска и пиво…

Дали сте секогаш жедни за пиво?

Дали вреди за едно пиво вака да постапите со згодна дама?

Кога би требале да бирате помеѓу секси девојка и пиво, би одбрале..?

Кога на Џенифер Анистон ѝ се пие пиво, но не може да го докачи рафтот… (забранета реклама)

Чувството кога ќе се скршат шишиња со пиво…

Замислете ова да ви се случи на работа… (забранета реклама)

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Ana Reply

    Koja bese poentata so zabrana na reklamata so Jennifer Aniston?

    • Mihaela Reply

      The Turtles – Happy Together

Остави коментар