Есенски букет

Есенски букет

Автор: Теодора Трповска

Зачудувачки е што сѐ можете да направите со вашите раце, малку имагинација и неколку есенски листови. Дочекајте ја есента како што прилега и украсете го домот со еден ваков букет.

Есенски букет

Погледнете ги сликите подолу и мотивирајте се.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. blagica Reply

  odusevena som..od raboti so ni se sekojdnevie…preubavo.

 2. драгица Reply

  stvarno nesto ubavo stokmeno

 3. vesne Reply

  epten e dobro ….ke probam da go napravam

 4. Slavica Reply

  Ubavinata e nasekade samo za lugeto koi znaat da ja pronajdat.Ve obozavam.

Остави коментар