Најдобрите татковци: Ќерките обожаваат да поминуваат време со нив

Најдобрите татковци: Ќерките обожаваат да поминуваат време со нив

Овие татковци докажуваат дека мажественоста не зависи само од имиџот, туку и од постапките. Во овој случај, сè се врти околу дозволата нивните ќерки да го прават тоа што најдобро знаат да го прават: Да си играат, да бидат будалести и да ги шминкаат нивните родители. Оваа колекција од разубавени татковци ќе направи многу повеќе да ја цените улогата на таткото во животот на ќерките. Погледнете…

(1) Најдобрите татковци: Ќерките обожаваат да поминуваат време со нив


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар