Луѓето ги откриваат најчудните навики на исхрана кои некогаш ги виделе - Part 2

Луѓето ги откриваат најчудните навики на исхрана кои некогаш ги виделе

9. Чизбургеру, направи место за бургер од путер од кикиритки!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

10. Или пак, тргнете го месото и ќе добиете сендвич со кашкавал и путер од кикиритки!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

11. Кога сакате грицки со ориз и кари

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

12. Заборавете на ананас на пица и побарајте банана!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

13. Ви го претставуваме сендвичот хот-дог со желе!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

14. Кој вели дека житарките можат да се јадат само со млеко?

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

15. Манго со лут пресврт!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

16. Зелка и џем од јагоди му е омилено мезе некому!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

17. Желе како сос за пржени јајца!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

Погледнете ги и најлошите фотографии од ентериери, споделени од агенти за недвижности.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент по Македонски јазик и книжевност. Кога не пишува - чита, и обратно. Сигмунд Фројд, нејзините миленичиња, цртани, Фреди Меркјури, стари предмети и Мото ГП.

Поврзани содржини

Остави коментар