Луѓето ги откриваат најчудните навики на исхрана кои некогаш ги виделе

Луѓето ги откриваат најчудните навики на исхрана кои некогаш ги виделе

Многу луѓе имаат чудни навики на јадење, па дури и познатите личности. На пример, Селена Гомес обожува да грицка кисели краставички во комбинација со пуканки и чоколадо. Можеби овие чудни навики се вкусни, а ние да не сме свесни. Па, ајде да ги видиме овие чудни навики на луѓето и да го отвориме светот на можности за комбинирање храна, за кои ние немаме ни идеја дека постојат.

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

1. Подигање на овошната авантура на едно повисоко ниво!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

2. Различни вида на кавијар… со хотдог!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

3. За некои, кечап и пуканки е одлична идеја!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

4. „Се омажив со дивјак!“

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

5. Толку многу чудни навики при јадење пица во само една фотографија!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

6. На некој му се потребни коцки мраз со житарките!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

7. Неговата девојка сака да му прави сложувалки!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на јадење кои некогаш ги виделе

8. Чипс во гравот со сендвич од путер од кикиритки и желе како еден цел оброк!

Луѓето ги откриваат најчудните навики на храна кои некогаш ги виделе

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент по Македонски јазик и книжевност. Кога не пишува - чита, и обратно. Сигмунд Фројд, нејзините миленичиња, цртани, Фреди Меркјури, стари предмети и Мото ГП.

Поврзани содржини

Остави коментар