Интересни видеа кои сигурно ќе ве насмеат

Дали ви треба малку смеа, инспирација, слатки животни и љубовни изјави? Тогаш, убаво сместете се и уживајте во видеата, што сигурно ќе ве расположат!

interesni-videa-koi-sigurno-kje-ve-nasmeat-kafepauza.mk

1. Најсмешното задевање на куче

Паметно и смешно. Видео што слатко ќе ве насмее.

2. Скок во вода

Ова видео е доказ колку паметни, креативни и непобедливи може да бидат луѓето.

3. Првата аудиција на Сузан Бојл

Првата аудиција на Сузан Бојл на Британија има талент (2009), ќе ве натера да верувате во чуда и ќе ве натера да не донесувате заклучоци за луѓето, само врз основа на нивниот изглед.

4. Маченце се обидува да разбуди друго маченце

Дефиниција за слатко видео, што ќе ви ги разбуди најнежните чувства.

5. Неуспесите на познатите

Ова видео зборува за поразите со кои познатите се имаат соочено пред да станат она што се денес, а кои веруваме дека ќе ве инспирираат да ги следите вашите соништа.

6. Војник кој го гледа кучето по враќањето од Авганистан

Предупредување: Ќе се расплачете од среќа! После сѐ, љубовта на кучињата навистина е безусловна!

7. Близнаци ја пеат „Love is an Open Door“ од „Снежната кралица“ на Дизни

Одлично видео за кревање на расположението. Доколку ви фали малку смеа и свежина во сивото секојдневие, слободно пуштете и уживајте!

8. Неочекуван крај: Флеш моб понуда за брак

Иако има многу вакви идеа, ова дефинитивно е најдоброто!

9. Сопругата добива подарок – кученце!

Начинот на кој реагира на жената, кога сопругот ја изненадува со слатко кученце е пресладок и бесценет. Среќа насекаде!

10. Најдобриот свадбен танц меѓу мајка и син

Заборавете на типичните танци меѓу младоженците, ова е многу поуникатно и поинтересно! Денот веднаш ќе ви стане поубав!

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран преведувач и толкувач. Непоправлив перфекционист. Љубопитна, интуитивна и насмеана. Ја сака уметноста и културниот живот. Идеалист. Верува во астрологија, убаво утринско кафе и позитивно размислување.

Поврзани содржини

Остави коментар