23 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

23 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

Денес ја имаме целата потребна опрема за брзо да фотографираме некој интересен и уникатен момент. Како резултат на ова се создаваат вистински ремек-дела. Сепак и овие моменти се навистина ретки и понекогаш имате само една шанса за ваква фотографија. Па погледнете некои од најдобрите фотографии кои се прават само еднаш во животот.

1. „Морам да побрзам, потребна им е мојата помош“

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

2. „Фати ме за рака“

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

3. Кога ќе слушнете дека сопственикот ви става храна

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

4. Перспективата е најважна

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

5. Професионално влегување во кадар

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

6. Скокот на далечина на Луиса Бодем за време на Германското атлетско првенство

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

7. Совршено

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

8. Изгледа како дрвото да има очи

24 уникатни фотографии кои се прават само еднаш во животот

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар