15 урнебесни фотографии во кои сите ќе се пронајдат

15 урнебесни фотографии во кои сите ќе се пронајдат

Во текот на нашиот живот постојано се наоѓаме себеси во голем број интересни, необични, па дури и апсурдни ситуации. Меѓутоа, за нив не зборуваме со другите луѓе бидејќи ни се чинат безначајни и невредни за спомнување. Но, тоа не значи дека и другите не го доживеале истото.


Кога цела недела нема да се вклучите на социјалните мрежи и не ги разбирате најновите вести и шеги...

Кога цела недела нема да се вклучите на социјалните мрежи и не ги разбирате најновите вести и шеги…

Погледнете ги следните 15 урнебесни ситуации кои сигурни сме дека секому ќе му бидат познати….


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар