Гуте Фрухте | Кафе пауза

5 причини зошто го сакам!?

Затоа што е направен по врвен швајцарски рецепт. Превкусен, освежителен и со природен мирис.
Датум: 02 јун 2016
, Автор:

Видете кој ни честита Велигден!

Веќе навикнавме да го гледаме во телевизиските реклами, но сега зајкото од Гуте Фрухте одвојува време да ни го честита големиот христијански празник – Велигден.
Датум: 28 апр 2016
, Автор:

Нови реклами на Гуте Фрухте: Зајакот што сака да е коњ?

Кратки видеа кои, гарантираме, добро ќе ве изнасмеат и ќе ви го разубават денот... :)
Датум: 21 апр 2016
, Автор:

Жеден зајак – откачени видеа!

Деновиве на телевизија, интензивно се врти жеден зајак во две тотално откачени ситуации! Кој бренд стои зад ова, сѐ уште не знаеме!?
Датум: 14 апр 2016
, Автор:

Лила и Марјана заедно во кревет?!

Жешко лето и уште пожешки фотки од Марјана и Лила! Фотографиите кои протекоа претпоставуваме дека се дел од фото-сесија за соковите Гуте Фрухте.
Датум: 29 јул 2015
, Автор:

Марјана и Лила жешки и на 35 степени (ФОТОГАЛЕРИЈА)

А со нив е Гуте Фрухте да ги освежи на горештиниве, освежете се и Вие.
Датум: 15 јул 2015
, Автор:

Лила Филиповска и Марјана Станојковска во акција!

Гуте Фрухте решија летото да го направат уште пожешко со нова секси фотосесија заедно со Лила Филиповска и Марјана Станојковска. Двете ТВ девојки се сликани во акција, како заедно се подготвуваат за летните предизвици.
Датум: 04 јун 2015
, Автор:

Лила Филиповска во жешки пози на кеј!

Познатата водителка и македонска секс-бомба, Лила Филиповска, реши да ги искористи овие жешки денови за последни подготовки пред Скопскиот маратон во недела.
Датум: 07 мај 2015
, Автор:

Часови по ЗУМБА со Марјана Станојковска

  Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.
Датум: 29 апр 2015
, Автор:

Како се снимаше „перверзното стенкање“ на Лила за 100% Гуте Фрухте!?

  Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.
Датум: 08 апр 2015
, Автор:

Лила Филиповска се разголи во новото видео за Гуте Фрухте!

  Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.
Датум: 27 мар 2015
, Автор:

Нов рекорд на Гуте Фрухте во февруари!

Крајот на месец февруари донесе исклучително позитивни вести за брендот Гуте Фрухте. Сокот за кој лиценцата ја има Тотал Брендс, а се произведува во Македонија по швајцарски рецепт, забележува продажба која одамна не е видена кај нас.
Датум: 19 мар 2015
, Автор:
12