Дуплекс со спектакуларен базен на кров

Овој дуплекс се наоѓа во Њујорк и не е ништо друго освен спектакуларен. Апартманот опфаќа два спрата од зградата, има голема тераса, пет спални соби, пет бањи, 50 прозорци и еден неверојатен голем базен. Освен базенот, кој е хит во самиот дуплекс, во овој апратман голем дел зафаќа огромната библиотеката која е неверојатно импресивна. Апартманот има два дрвени камини, поглед кон река, винска визба и уште многу други нешта. Целиот дуплекс чини близу 22 милиони долари.
Дуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кровДуплекс со спектакуларен базен на кров——————————————————————————————————————————————————————-

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот

Поврзани содржини

  1. Mia Reply

    Edno vakvo i se e naredeno :))))

  2. Marin Reply

    Што убавоооо….!!!

Остави коментар