60 кул тинејџерски соби

60 кул тинејџерски соби

Навистина не е лесно да се направи кул и креативна тинејџерска соба. Затоа, решивме да собереме една колекција од 60 фантастични тинејџерски соби, кои можат да ви послужат како инспирација.

(47) 60 кул тинејџерски соби

Инаку, сите детски соби се дизајнирани со елементи од големиот италијански производител на мебел, Corazzin group. Најголемиот дел од нив се многу иновативни и стилски. Интересните дизајнерски решенија на мебелот дозволуваат создавање на ненатрупани делови од собата коишто тинејџерот може да ги искористи за учење, спиење или другарување.

(12) кул тинејџерски соби

Остатокот можете да го погледнете во галеријата подолу.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Ane Reply

    Se e ok samo da imashe nekoja crvena

  2. hgh Reply

    bebe i tinejdzer ne e isyto

Остави коментар