Кул форми направени од илјадници луѓе

Интересна идеја, добра организација и креативност е она што е потребно да се создадат вакви несекојдневни форми. Некои од овие навистина неверојатни формации се специјално креирани за да се најдат на листата на светски рекорди, додека други се создадени спонтано. Во секој случај, добрата забава е секогаш загарантирана!

„Кул“ форми направени од илјадници луѓе

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот

Поврзани содржини

Остави коментар