За важните работи има начин…

 

Мисла на денот со шолја кафе: Ако нешто ви е важно, ќе најдете начин. Ако не ви е, ќе најдете изговор.

За важните работи има начин...


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар