Зимски модни комбинации за трудници

Зимски модни комбинации за трудници

Зимата пополека ни доаѓа, па пополека треба да се подготвиме за нови комбинации и трендови. Иако повеќето трудници сметаат дека за разлика од летото, зимата е тешко годишно време за модно експериментирање, овие модни комбинации со сигурност го докажуваат спротивното.

Без разлика во кој месец сте од вашата бременост, можете да изгледате спектакуларно и да се чувствувате удобно во она што го носите. Повеќето од овие парчиња ги имате во вашите гардеробери, па лесно ќе можете да го прилагодите вашиот стил за претстојната студена сезона.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар