30 мопсови подготвени за новогодишните празници

Овие 30 мопсови се подготвени да ги дочекаат празниците, но на свој начин, со збрчкани чела и тажни фаци. Во секој случај, тие изгледаат неодоливо слатки. :)
Датум: 09 дек 2013
, Автор:

Центрифуга бар – пијте кафе и дружете се додека ви се пере облеката

Кул пералница во која ќе ја освежите вашата носена облека, а додека чекате машината да заврши, ќе се релаксирате во барот со пијалак и жива музика, а воедно можете и да си ја средите фризурата, во составниот салон.

Зимски модни комбинации за трудници

Иако повеќето трудници сметаат дека за разлика од летото, зимата е тешко годишно време за модно експериментирање, овие модни комбинации со сигурност го докажуваат спротивното.