Забавни и невообичаени: Хулахопки кои создаваат впечаток дека сте тетовирани

Забавни и невообичаени: Хулахопки кои создаваат впечаток дека сте тетовирани

Ви се допаѓа идејата за тетоважа, но не сакате да ја имате засекогаш? Тогаш вреди да ги погледнете овие хулахопки кои создаваат впечаток дека сте тетовирани и истите се достапни на Интернет. На проѕирната ткаенина рачно се насликани модели кои создаваат илузија дека вашите нозе се тетовирани. Почнувајќи од растенија, па сѐ до слатки мачиња и птици во лет, вие со сигурност ќе го пронајдете стилот кој најмногу ви одговара. Тие се рачно насликани, затоа што таков ефект не може да се постигне со печатење. Погледнете ја галеријата и одберете ги вашите омилени.

Забавни и невообичаени: Хулахопки кои создаваат впечаток дека сте тетовирани

Птици


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар