Есенски комбинации што ќе сакате да ги копирате

Есенски комбинации што ќе сакате да ги копирате

Есента е веќе тука, па време е да размислите за малку потопли комбинации. Оваа сезона, во фокусот ќе бидат палта, фустани и чизми, а овие впечатливи комбинации ќе направат да блеснете и да оставите добар впечаток. Ако ви треба инспирација за убав есенски аутфит, погледнете ги фотографиите подолу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by American Style (@americanstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Christine Malfitano McKenty (@cmalfi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Kijowska (@katekijo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Finola Belle (@finolabelle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Kijowska (@katekijo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

Погледнете како да го комбинирате долгото палто оваа сезона.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар