Дводелни костими за капење по кои сите полудеа на плажите

Дводелните костими за капење со потписот на Triangl се апсолутен хит на плажите ова лето. Со нивниот оригинален дизајн, кој многу компании сакаат да го копираат, тие се препознатливи по доминантните штепови и јаките живи бои, кои ги прават совршен избор за долгите летни денови поминати на плажа.

12-dvodelni-kostimi-za-kapenje-po-koi-site-poludea-na-plazhite-kafepauza.mk

Оваа година брендот ја освежи својата колекција со дводелни костими за капење чии јаки бои нема да ви дозволат никаде да поминете незабележани. Можете да изберете модели со горен дел во форма на триаголници или пак, со корпи, со прерамки или без, но секако ќе изгледате неодоливо без разлика за кои нијанси или комбинации на бои ќе се одлучите. Најдоброто од сè е што овие модели лесно може да се комбинираат меѓу себе, па така со два пара Triangl костими за капење всушност добивате 4 комбинации. Зарем има подобар избор за летово од овој?!

7-dvodelni-kostimi-za-kapenje-po-koi-site-poludea-na-plazhite-kafepauza.mk

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар