Венчавка од соништата

Автор: Даре
Поднесено преку „Предложи содржина

Ако некогаш сте се запрашале која е совршената венчавка, сигурно оваа ќе ви биде во топ 3. Ве оставам да уживате 🙂Венчавка од соништатаП.С. Дами задолжително имајте марамче до вас 😉

Сакате и вашиот текст да биде објавен на Кафе пауза? Пишете ни.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Mia Reply

  Срцев удар да те фати од ова! Lucky her………..

 2. mmmm Reply

  NAJJAKO!!! BRAVO ZA CHOVEKOV :D:D Alal da mu e 😀

 3. bubeto Reply

  Ne prekinav da placam … mnogu ubavo ! 🙂

 4. Iva... Reply

  Jaka svadba 😀 i interesna 🙂

 5. Hey Reply

  Patetichno!

 6. 050505 Reply

  Prekrasnoooo! *____________* Ko mjuzikl.. :** AWESOMEEEEEEEEEEEE

 7. Izabela Reply

  Amazing 🙂

Остави коментар