Венчавка од соништата

Ако некогаш сте се запрашале која е совршената венчавка, сигурно оваа ќе ви биде во топ 3.
Датум: 27 јун 2011
, Автор:

Најслатките мачиња

Љубителите на мачињата ќе уживаат во оваа селекција на фотографии од Natalya Kuznetsov. Некои ги претставуваат како најслатките мачиња на интернет. Погледнете... Ќе се согласите?
Датум: 27 јун 2011
, Автор:

20 начини да си го направите денот незаборавен

Ова се 20 нешта кои можете да ги сторите за да создадете нови незаборавни спомени и денот да го паметите засекогаш.

Модерен руски дом сместен помеѓу дрвја

Позиционирана на врв од рид, помеѓу многу дрвја и фантастична природа, оваа руска резиденција нуди неверојатен поглед низ прозорците.

Кафе-позадина за вашиот десктоп #37

Кафе... уживање во мала шолја. Горчлив вкус со моќно дејство, понекогаш разблажен со млеко или шеќер. Нè буди, ни дава енергија и ни претставува занимација, сами или во друштво.
Датум: 27 јун 2011
, Автор: