Славни мајки и ќерки кои би можеле да бидат близначки

Славни мајки и ќерки кои би можеле да бидат близначки

Овие 17 „славни“ ќерки изгледаат како вистинска помлада копија на своите мајки. И треба да се гордеат со тоа, бидејќи нивните мајки не само што се талентирани, туку се и неверојатно убави.


1. Каја Гербер и Синди Крафорд

(1)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

2. Румер Вилис и Деми Мур

(2)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

3. Зое Кравиц и Лиса Бонет

(3)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

4. Мајли Сајрус и Тиш Сајрус

(4)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

5. Вилоу Смит и Џејда Пинкет Смит

(5)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

6. Валентина Пинаулт и Селма Хајек

(6)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

7. Лудрес Леон и Мадона

(7)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

8. Сури Круз и Кејти Холмс

(8)slavni-majki-i-kjerki-koi-bi-mozhele-da-bidat-bliznachki-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар