Познати личности за кои времето како да застанало

Познати личности за кои времето како да застанало

Некои славни личности успеваат да останат исти и по една деценија од животот. За дел од нив може да се каже дека изгледаат дури и помладо, како да го имаат ефектот „Бенџамин Батон“. 🙂

Познати личности за кои времето како да застанало

Џони Деп

Познати личности за кои времето како да застанало

Џуди Денч

Познати личности за кои времето како да застанало

Тилда Свинтон

Познати личности за кои времето како да застанало

Џенифер Лопез

Познати личности за кои времето како да застанало

Морган Фримен

Познати личности за кои времето како да застанало

Патрик Стјуарт

Познати личности за кои времето како да застанало

Гвен Стефани

Познати личности за кои времето како да застанало

Роберт Дауни Џуниор

Познати личности за кои времето како да застанало

Хали Бери

Познати личности за кои времето како да застанало

Луси Лиу

Познати личности за кои времето како да застанало

Кејт Бланшет

Познати личности за кои времето како да застанало

Куба Гудинг Џуниор

Познати личности за кои времето како да застанало

Стејси Деш

Познати личности за кои времето како да застанало

Јан Меккелен

Познати личности за кои времето како да застанало

Кијану РивсБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. E Reply

    Џенифер Лопез е врвот. Не се забележува никакво очигледно стареење. 😀

  2. vengeance.girl Reply

    JOHNNY DEPP e vrvot……nekoj sto ne go znae kje mu dade 30 godini 🙂

  3. KATUFCE Reply

    KUBA GUDING DJUNIOR E SAMO MALKU OSTAREN.DRUGITE SE OK.

Остави коментар