Најсилниот маж на светот во очите на една жена

Интересно стрипче кое ќе ви илустрира како изгледа вистинска љубов на еден поинаков начин.

Најсилниот маж на светот во очите на една жена

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар