Мачки на кои им е потребно вашето внимание во истиот момент кога ќе почнете со учење, читање или пишување

Мачките сакаат да влијаат врз вашата едукација колку што е можно повеќе за конечно да можат да го освојат светот! Се забележуваат мачки во сите градови на планетата кои се обидуваат да ги спречат луѓето во учењето, читањето или пишувањето, знаејќи дека со секоја следна книга ќе им биде потешко конечно да нè освојат…

Ти нема да учиш, ти ќе си играш сега со мене!

Ти нема да учиш, ти ќе си играш сега со мене!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар