Компресирана маичка

Компресирана маичка

Дали ви се има случено кога сте некаде на пат, да не можете да се донесете назад поради многуте парчиња облека што сте ги купиле? Оваа компресирана маичка е одличен изум кој ќе ви заштеди простор, а може да послужи и како несекојдневен подарок за некој близок.Компресирана маичкаКомпресирана маичкаПрво треба само внимателно да ја отстраните амбалажата и да ја оставите неколку минути во сад со вода. Потоа ја оставате маичката да се исуши, ја пеглате и таа е подготвена за носење. Интересен изум, зарем не?Компресирана маичкаКомпресирана маичкаКомпресирана маичкаКомпресирана маичка
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар