15 фотографии кои ја откриваат вистината зад животот на социјалните мрежи

Секој од нас сака да се пофали. Поради ова, многу луѓе објавуваат слики на социјалните мрежи кои се само една голема лага. Погледнете ги овие интересни фотографии кои го докажуваат тоа.

1. Долго очекуваниот одмор на Бахамите

2. Уживаме во прошетките

3. Почнав со џогирање, па си купив нови патики

4. Подготвени за луда ноќ

5. Можеби не е најновиот модел, но сепак е ајфон

6. Мојата стилска летна чанта

(6)15-fotografii-koi-ja-otkrivaat-vistinata-zad-zhivotot-na-socijalnite-mrezhi-kafepauza.mk

7. Го однесов автомобилот на перење

(7)15-fotografii-koi-ja-otkrivaat-vistinata-zad-zhivotot-na-socijalnite-mrezhi-kafepauza.mk

8. Мојата соба со поглед на море

(8)15-fotografii-koi-ja-otkrivaat-vistinata-zad-zhivotot-na-socijalnite-mrezhi-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница…

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

  1. Anonymous Reply

    a be dosta er sega.

Остави коментар