ОНЕ го реновира продажниот салон во Веро Тафталиџе

ОНЕ го реновира продажниот салон во Веро Тафталиџе

Датум: 16 јан 2014
Тагови:

Со новите Select Promo Plus на ОНЕ неограничено кон сите мрежиТелекомуникацискиот оператор ОНЕ информира дека, од утре, 17 јануари започнува со реновирање на продажниот салон во Веро – Тафталиџе, а предвидено е да заврши на крај на месецот, односно најдоцна до 30 јануари.

Реновирањето на салонот предвидува комплетно ентериерно преуредување во модерен и отворен простор за секој посетител кој овозможува поблиска комуникација на персоналот со клиентите.

Најблискиот продажен салон на ОНЕ во оваа област е лоциран во ТЦ Лептокарија.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар