Модерен и урбан простор за секој посетител: ОНЕ го отвори реновираниот салон во Неготино

Во присуство на официјални гости од Неготино и Кавадарци и бројни локални посетители, телекомуникацискиот оператор ОНЕ го отвори својот реновиран продажен салон во Неготино.
Датум: 06 мар 2014
, Автор:

ОНЕ и Каролина со нов договор за соработка – Заедно и во 2014

Телекомуникацискиот оператор ОНЕ и Авалон Продукција со задоволство информираат дека ја продолжуваат соработката и во следната, 2014 година. Трета година по ред, брендот на ОНЕ застанува зад најголемата македонска музичка поп ѕвезда Каролина.
Датум: 29 јан 2014
, Автор:

ОНЕ го реновира продажниот салон во Веро Тафталиџе

Телекомуникацискиот оператор ОНЕ информира дека, од утре, 17 јануари започнува со реновирање на продажниот салон во Веро – Тафталиџе, а предвидено е да заврши на крај на месецот, односно најдоцна до 30 јануари.
Датум: 16 јан 2014
, Автор:

Бизнис корисниците на ОНЕ добиваат најголема вредност за цената што ја плаќаат

Според последниот извештај за испитување на јавното мислење во однос на пазарот на електронски комуникации во РМ за деловни корисници, бизнис корисниците на ОНЕ добиваат најголема вредност за цената што ја плаќаат.
Датум: 17 дек 2013
, Автор:

Со новите Select Promo Plus на ОНЕ неограничено кон сите мрежи

Предновогодишно, телекомуникацискиот оператор ОНЕ го збогатува постпејд сегментот со уште една неодолива промоција.
Датум: 12 дек 2013
, Автор:

Единствено во ОНЕ и ЏаБест припејд: Неограничени разговори кон сите мрежи за 79 денари неделно

Во пресрет на празниците, телекомуникаискиот оператор ОНЕ ја збогатува својата припејд понуда со уште една неодолива промоција.
Датум: 03 дек 2013
, Автор:

Совршен пакет од ОНЕ: Фиксна, интернет, BoomTV и лаптоп за 0 денари

Промотивно, од 29 ноември, телекомуникацискиот оператор ОНЕ нуди совршен пакет за секој дом, со три услуги, а за една претплата и лаптоп за 0 денари.
Датум: 29 ное 2013
, Автор:

ОНЕ го одбележа својот 11-ти роденден

Со голема роденденска забава, вчера вечер во клубот Експо, ОНЕ одбележа 11 години од постоењето на компанијата и 4 години од влезот на Телеком Словеније на македонскиот пазар.