Совршен пакет од ОНЕ: Фиксна, интернет, BoomTV и лаптоп за 0 денари

Датум: 29 ное 2013
Тагови:

Промотивно, од 29 ноември, телекомуникацискиот оператор ОНЕ нуди совршен пакет за секој дом, со три услуги, а за една претплата и лаптоп за 0 денари.

Промотивниот, Fix/Net/TV PROMO пакет е достапен по цена од 1779 денари/месечно, а истиот содржи:

  • Фиксна телефонија со неограничени разговори кон сите мобилни и фиксни броеви на ОНЕ
  • Неограничен, супер брз, интернет до 10 Mbps
  • BoomTV со 2 бесплатни уреди и
  • HP ProBox 4540S за 0 денари со подарок торба
  • Бесплатен Wi-Fi рутер за безжична интернет конекција

Освен со три, во резидентниот сегмент, ОНЕ нуди и промотивен пакет со две услуги Fix/Net Promo со кој, за само 799 денари/месечно корисниците ќе добијат фиксна телефонија со неограничени разговори кон сите мобилни и фиксни броеви на ОНЕ и неограничен, супер брз, интернет.

Новата промоција се однесува и на бизнис сегментот. Така, секој бизнис корисник кој ќе го избере промотивниот пакет со две услуги Fix/Net BUSINESS PROMO, добива неограничени минути кон сите мобилни и фиксни броеви на ОНЕ, можност за активација на една дополнителна фиксна линија и неограничен интернет.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар