Момче кое 3 пати лажно ја запросува својата девојка

Девојката треба да има навистина добро трпение и многу љубов за својот вереник за да дозволи да биде 3 пати лажно запросена во една вечер.

Момче кое 3 пати лажно ја запросува својата девојка

Откако Самер дознала дека тоа ќе биде ноќта кога нејзиниот вереник ќе ја побара за жена, тој решил да ѝ ја направи вечерта поинтересна. Погледнете го видеото насловено „Запросувајќи ја Самер во три дела“ за да ги видите финтите кои ова момче ѝ ги направило на неговата вереница и крајот на оваа необична ноќ за паметење.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар