„Еден на Еден“: Обични гости со необично хоби

„Еден на Еден“: Обични гости со необично хоби

Луѓе со необични приказни, уникатно хоби или несекојдневен талент. Во недела најгледаното ток-шоу Еден на Еден ќе биде домаќин на неколку обични херои со интересни приказни.

Тие одговорија на повикот кој пред неколку недели екипата на Еден на Еден го пушти на Фејсбук. На конкурсот за гости се пријавија голем број на фанови на шоуто, а во потесниот избор се најдоа 5 навистина интересни гости.

Дознајте ги нивните приказни оваа недела од 18:50 на Канал 5, во новата Еден на Еден епизода!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар