Драган Бјелогрлиќ на гости кај Жаре во „Еден на еден“

Доколку на YouTube се обидете да најдете интервју подолго од 10 минути со Драган Бјелогрлиќ, тоа ќе биде успех. Доколку пак се обидете да најдете студиско ток-шоу интервју, тоа е веќе речиси невозможно.

(1) dragan-bjelogrlikj-na-gosti-kaj-zhare-vo-eden-na-eden-kafepauza.mk

Екипата на Еден на Еден минатата недела беше домаќин на Драган Бјелогрлиќ и на актерската постава на филмот „Монтевидео се гледаме“. Бјела е без дилема најголемата ѕвезда на балканскиот филм и интервјуто кое ќе имате можност да го гледате во недела во 20.30 часот на ТВ АЛФА Во Еден на Еден преставува вистинска реткост.

Во меѓувреме дел од разговорот помеѓу Бјела и Жаре:

Ново фантастично гостување од продукцијата најавуваат уште за идната епизода од Еден на Еден. Кај Жаре доаѓа најголемата ѕвезда на Икс Фактор, Даниел Кајмакоски!

(2) dragan-bjelogrlikj-na-gosti-kaj-zhare-vo-eden-na-eden-kafepauza.mk


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар