Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?

Еко-дизајнерот и фотограф Ден Крету изработува скулптури од овошје и потоа ги фотографира. Мислите дека ќе излезете добро на фотка направена со ваков фотоапарат? 🙂Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?Неговите еколошки скулптури се достапни и во зеленчукова, а и во комбинирана варијанта.Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?Можете ли да се сликате со овошен фотоапарат?


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар