Кога кучињата би се бореле за Оскар

Кога кучињата би се бореле за Оскар

Автор: Петар Тодоровски

Во пресрет на Оскарите, тимот на филмскиот веб-сајт NextMovie решил да си поигра со номинираните за најдобар филм и изработил нивни постери на кои главните ликови се кучиња. И покрај тоа што во некои од овие филмови токму кучињата играат важна улога, нив ги нема на оригиналните постери, па поради љубовта кон нив, тимот на овој сајт, со помош на Фотошоп, ги креирал овие интересни дела.Кога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за ОскарКога кучињата би се бореле за Оскар


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Mia Reply

    Нема постер со „Челичната лејди“ 🙁

Напиши одговор на Mia Откажи одговор