Модна инспирација: Топ 20 дизајнерски парчиња за пролет, 2014

Модна инспирација: Топ 20 дизајнерски парчиња за пролет, 2014

Големите дизајнерски имиња веќе ги покажаа своите нови креативни пролетни парчиња облека и модни додатоци на модните писти. Многу од нив се нетипични и не би можела секоја девојка да ги стави на себе, но дефинитивно оние храбрите ќе остават впечаток со својата појава.

Модна инспирација: Топ 20 дизајнерски парчиња за пролет 2014

Блескави процепени диско панталони, Ашиш

Модна инспирација: Топ 20 дизајнерски парчиња за пролет 2014

Необични упадливи сандали, Александер Мекквин

Набавете некое од овие парчиња или барем инспирирајте се за да знаете што ќе биде тренди оваа пролетна сезона, па направете го изборот врз основа на она што најмногу би му одговарало на вашиот стил.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар