Модерни и стилски обувки за есен 2013

Како и секоја есенска сезона, така и оваа доминира кафената боја. Помеѓу овие модели ќе најдете чизми за сечиј вкус, без разлика дали сакате рамни, на штикла, високи или до глужд. Сите модели се кожни и ќе ви оформат слика што ќе биде во тренд оваа есен.

Модерни и стилски обувки за есен 2013 Модерни и стилски обувки за есен 2013 Модерни и стилски обувки за есен 2013 Модерни и стилски обувки за есен 2013 Модерни и стилски обувки за есен 2013

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

 1. emily Reply

  od koj brend se cizmite na 8ta slika ?? 🙂

 2. Име Reply

  kaj moze da se najdat

 3. jordanka Reply

  kade moze da se najdat i koja cena se na primer pod broj 10

 4. Име Reply

  kade da gi najdeme ovie prekrasni cizmicki blagodaram

 5. Љубица Reply

  Kade mozat da se najdat ovie Cizmi?

 6. Biljana Reply

  Отворете http://www.google.com , изберете пребарување слики и влечете ја сликата на чизмите што ви се допаднале до полето за пребарување. Гугл ќе ви каже чии се, колку пари се и каде да ги најдете…

 7. пуф Reply

  Кој ве излажа вака да ги ставите сликиве? Исто и со филмовите? Со кликање да ги разгледуваш? Баш глупаво.

 8. Кате Reply

  Од кај ги најдовте моделиве? Катастрофа се!!! Нема никаква женственост…како машки се :/

 9. mwa Reply

  Bilijana mozes da objasnis poubavo za toa kade treba za prebaruvanje na sliki :))

 10. katerina Reply

  site cizmi ke gi najdete na http://www.dsw.com

Остави коментар