Која боја на лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

Најпопуларната боја на лак за нокти за оваа есен е навистина неочекувана – зелена во сите можни нијанси. Од светло зелена и мента, до пастелно зелена, што и да одберете нема да погрешите.

Која боја лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

За овој тренд можеме да им се заблагодариме на светските дизајнери кои ги вратија овие нијанси во нивните пролетни и летни колекции за 2019-та година.

Која боја лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

Ако сте скептични и се прашувате како да го комбинирате овој маникир со вашата облека, погледнете неколку фотографии за инспирација. Секогаш можете да ја одберете омилената нијанса и да ја комбинирате по ваша желба.

Која боја лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

Која боја лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

Која боја лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

Која боја лак за нокти ќе биде најпопуларна оваа есен?

Доколку зелената не е ваша боја, погледнете ги овие идеи за маникир што ќе бидат хит оваа есен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар