Есенски тренд – високи чизми (ФОТО)

Автор: Ема Јакимовска

Високите чизми над колена се вистински стилски погодок за оваа есен. Ги има во најразлични модели и изгледаат секси и удобно истовремено. Искомбинирајте ги со кратко здолниште или со некоја поконзервативна варијанта и ќе изгледате урбано и тренди. Во продолжение погледнете некои модели кои можеби ќе ви се допаднат и ќе ве инспирираат.

Есенски тренд – високи чизми (ФОТО) Есенски тренд – високи чизми (ФОТО) Есенски тренд – високи чизми (ФОТО) Есенски тренд – високи чизми (ФОТО)

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Маја Reply

    Уште еден доказ дека трендовите НЕ секогаш треба да се следат.

Остави коментар