02 ноември 2013 | Кафе пауза

Есенски тренд – високи чизми (ФОТО)

Високите чизми над колена се вистински стилски погодок за оваа есен. Ги има во најразлични модели и изгледаат секси и удобно истовремено.
Датум: 02 ное 2013
, Автор:

Филм: Смрт на човек од Балканот (Smrt coveka na Balkanu)

Црна српска комедија која ја става под лупа нашата „балканштина“

Ќе ти дадам 200 евра ако ти падне пешкирот

Ова смешно видео го заслужува вашето внимание до самиот крај...

5 начини на кои кучињата ви ги читаат мислите

Гордиот сопственик на куче секогаш вели дека неговото милениче е паметно. И навистина, постојат истражувања кои го докажуваат тоа.

Прошетка низ шармантниот Истанбул

Ова е еден од најживописните градови на планетата, а многумина го нарекуваат и „Главниот град на светот“.
Датум: 02 ное 2013
, Автор: