Ќе ти дадам 200 евра ако ти падне пешкирот

Ќе ти дадам 200 евра ако ти падне пешкирот

Ова смешно видео го заслужува вашето внимание до самиот крај. Секако, доколку не го гледате докрај ништо нема да дознаете. 🙂Ќе ти дадам 200 евра ако ти падне пешкиротБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар