Загатка: Пронајдете ги четирите разлики

Загатка: Пронајдете ги четирите разлики

Добра, релаксирачка и забавна игра е одличен начин да се почне уживањето во овој топол јулски викенд. Досега можевте да ги играте загатките со пет и со шест разлики, а овој пат ќе ја играте оваа со четири разлики на секое ниво.
Загатка: Пронајдете ги четирите разликиКако и на претходните две загатки, играте само со глувчето и треба да кликате на разликите кои ќе ги забележите. На одреден дел од сликите ќе следите уште колку грешки ви се преостанати за наоѓање. Кликајте и уживајте.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар