Веднаш заборавете ги: 10 фрази кои можат да го уништат пријателството!

Сите ние знаеме дека изговорениот збор не може да се врати назад. Но сепак, понекогаш знаеме да им кажеме токму такви зборови на нашите пријатели, а потоа длабоко да се покаеме. Инспирирани од ова, решивме да направиме листа од фрази кои може да ги повредат вашите пријатели, како и истите работи кажани на поразличен начин, кои пак уште повеќе можат да го зацврстат вашето пријателство.

1-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk2-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk3-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk4-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk5-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk6-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk7-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk8-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk9-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk10-vednash-zaboravete-gi-10-frazi-koi-mozhat-da-go-unishtat-prijatelstvoto-www.kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Обожава книги, музика, филм и приказни кои инспирираат. Сака да пие кафе, па макар и сама. Верува во себе и во своите можности, бидејќи кој не се обидел - не успеал!

Поврзани содржини

Остави коментар