Ова куче си нема поим што прави

Ова куче си нема поим што прави

Ова талентирано и трпеливо куче се вика Бејли. За неа не знаеме многу освен дека многу сака да спие. Според зборовите на нејзината сопственичка, таа е вистинска заспана убавица, која со затворени очи поминува повеќе од 20 часа на ден.

14-ova-kuche-si-nema-poim-shto-pravi-kafepauza.mk

Сопственичката на овој златен ретривер дошла до една урнебесна идеја – ја вметнува во смешни ситуации, правејќи човечки работи, и секако, во тие моменти изгледа сосема збунето. Крајниот резултат – крајно забавен и смешен. 🙂


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар